خط مشی شرکت

<link rel="shortcut icon" href="logo-hadid2.png"/>
سوله های صنعتی , سازه های صنعتیسازه های فلزی

خط مشی شرکت


شرکت صنایع فلزی دیاکو سوله کاسپین(حدیدکاران ایران) یک شرکت خصوصی ایرانی است و مشارکت در آبادی میهن اسلامی را بزرگترین افتخار برای خود می‌داند. حدیدکاران ایران برای عرضه خدمات حرفه‌ای علمی و تجربی معتبر تأسیس گردید…

اتصالات در سازه های فولادی اجراي سقف تيرچه و بلوك اسکلت فلزی پیچ و مهره ای اسکلت‌فلزی  انواع اتصالات جوشي انواع سوله بارهای محاسباتی سوله تعريف ستون فلزي توجیه اقتصادی سازه فولادی ساخت سوله ساختمان ساختمان اسکلت فلزی ساختمان صنعتی فولادی ساختمان فلزی سازه فلزی پیچ و مهره ای سازه های صنعتی سازه های صنعتی فولادی سازه های فلزی  سازه های فولادی سازه‌ فلزی سازه‌ فلزی پیچ و مهره‌ای سازه‌ فولادی سازه‌ پیچ و مهره‌ای سوله سوله صنعتی سوله های سبک سوله چیست  طراحی سازه های فولادی طراحی سوله  فاصله ستونها و دهانه سوله فلزی مصرف فولاد در ساختمانهای سازه فلزی  نصب سوله پیچ و مهره چگونگي ساخت ستون (مقاطع مركب)

فروش انواع سوله , پوشش سوله.

شرکت صنایع فلزی دیاکو سوله کاسپین(حدیدکاران ایران) یک شرکت خصوصی ایرانی است و مشارکت در آبادی میهن اسلامی را بزرگترین افتخار برای خود می‌داند. و برای عرضه خدمات حرفه‌ای علمی و تجربی معتبر تأسیس گردید.مدیران ارشد، مدیران میانی و کارشناسان شرکت بر این باور هستند که تنها راه توسعه فعالیت‌های شرکت و داشتن سهم مناسبی از بازار، کسب رضایت مشتریان و ادای تکالیف حرفه‌ای در چارچوب صلاحیت‌های اخذ شده از مراجع قانونی است.

صداقت در گفتار و رفتار، امانت‌داری و درستکاری و حفظ حقوق کارفرمایان، سرلوحه فعالیت‌های حدیدکاران ایران قرار دارد مدیران و کارکنان شرکت ، تلاش مداوم برای یادگیری تازه‌ها و دستاوردهای علمی و تجربی معتبر جهانی و ملی را مد نظر داشته و آن را عامل موثری برای موفقیت در رقابت‌های حرفه‌ای می‌دانند. و در تلاش برای ارائه خدمات، مبتنی بر معیارها، ضوابط و استانداردهای معتبر ملی و جهانی برای هریک از امور اصلی و تکرار شونده شیوه نامه‌هایی را تدوین و ملاک عمل قرار داده است. و شفافیت اقدامات جاری و مستندسازی تجارب را، عاملی برای جلب اعتماد بیش از بیش کارفرمایان فعلی و آتی می‌داند.

شرکت صنایع فلزی دیاکو سوله کاسپین(حدیدکاران ایران) تبادل نظر با دیگر شرکت‌ها و نشر دستاوردهای حرفه‌ای خود را مبنای توسعه و ارتقای خدمات می‌داند. و در همه حال پایبند اصول اخلاق حرفه‌ای بوده و به صورت ویژه‌ای این امر را در بازاریابی و کسب موفقیت در رقابت ها مورد توجه قرار می‌دهد.

همچنین  برای حضور در پروژه‌های بزرگ اولویت خاصی قائل است و برای تحقق این هدف تشکیل ”گروه‌های همکار“ با شرکت‌های معتبر در بخش‌های مختلف صنعت ساخت را تجربه کرده و تکرار می‌کند. برای ارتقای علمی و تجربی خود، انجام پروژه‌های بزرگ با حضور شرکت‌های معتبر خارجی را غنیمت دانسته و نمونه‌های موفقی را در کارنامه خود دارد.

این گروه تلاش دارد تا دانسته‌ها و تجارب خود را به دانش تبدیل کرده و آن را به بازیگران صنعت ساخت ارائه کند.تقویت روحیه ریسک‌پذیری درسازمان و ارائه خدمات منظم ، دقیق ، سریع ، ایمن و مطمئن از مهمترین اهداف حدیدکاران ایران است. وسعی بر آن دارد تا از طریق فعال سازی علمی واحد تحقیقات و بازار (R&D)و تقویت بازاریابی و شناسائی بازار های جدید و توسعه محدوده فعالیت های شرکت و ایجاد دفاتر مورد نیاز در کشور، به سهم بیشتری از بازار دست یابد.

این شرکت در جهت تحقق اهداف کیفی با رویکردی فرآیندگرا و مشتری‌گرا، انطباق سیستم مدیریت کیفیت بر منبای (ISO 9001-2008) را مد نظر قرار داده و اهداف کیفیت خود را به صورت سالیانه تعیین می نماید. شرکت حدیدکاران ایران علاقه‌مند به جلب و افزایش رضایت مشتریان از طریق شناسائی و پاسخگوئی نیازها و تحویل به موقع پروژه‌ها با رعایت الزامات قانونی در جهت تحقق اهداف نظام فنی و اجرائی کشور است.سازه های فلزی سازه های فلزی سازه های فلزی

comment

نظر دادن

تماس با صنایع فلزی دیاکو