سوله, مقالات

تمام تجهیزات سوله سازی که باید بشناسید

تجهیزات سوله سازی

بررسی تمام تجهیزات سوله سازی

تجهیزات سوله سازی بسیار متنوع و گسترده هستند. این وسایل برای کاربردهای متنوع و متعددی استفاده می‌شوند.

داشتن تجهیزات سوله سازی مناسب و شناخت بهترین شرکت ساخت سوله صنعتی زندگی شما را بسیار آسان‌تر می‌کند.

انواع تجهیزات سوله سازی

در اینجا بهترین ابزارهای آزمایش شده آورده شده است که توسط پیمانکاران حرفه‌ای برای ساخت سوله‌های الهام بخش استفاده می‌شود.

از این ابزارها استفاده کنید تا پروژه ساخت و ساز سوله خود را سرگرم کننده و بدون دردسر کنید.

 

انواع تجهیزات سوله سازی

 

دریل برقی شارژی با درایور ضربه‌ای

یکی از تجهیزات سوله سازی دریل برقی شارژی با درایو ضربه‌ای است. با این دریل برقی فشرده و سبک، ساخت سوله خود را به تجربه‌ای روان و سرگرم کننده تبدیل کنید. نور LED روشن آن به شما کمک می‌کند حتی  گوشه‌های تاریک را ببینید و باتری قدرتمند آن با یک بار شارژ دوام زیادی دارد تا همیشه بتوانید کار را تمام کنید.

 

مچ بند مغناطیسی w نگهدارنده ابزار

با در دست داشتن تمام قطعات ضروری مورد نیاز برای ساخت و ساز در زمان گرانبها صرفه جویی کنید. این مچ بند مغناطیسی دارای 15 آهنربای سنگین است که می‌تواند روی پیچ‌ها، مهره‌ها، میخ‌ها و مته‌ها قرار بگیرد و دارای جیب.های اضافی برای قرار دادن وسایل غیر فلزی است.

 

نوار اندازه گیری سنگین

دو بار اندازه بگیرید و فقط یک بار برش دهید! این نوار اندازه گیری قابل اعتماد و دو طرفه می‌تواند حتی سقوط 10 فوتی را تحمل کند. دارای یک دستگیره مغناطیسی قدرتمند و سیستم قفل سریع است.

 

چسب چوب Titebond

پروژه سوله شما به یک چسب چوب قوی نیاز دارد که بتواند به سرعت خشک شود و چسبندگی محکمی به جا بگذارد. این احتمالا قوی‌ترین چسب چوب جهان است.

 

چسب چوب برای ساخت سوله

 

میدان سرعت سوانسون

از یک مربع سرعت برای علامت گذاری سریع خطوط برش 90 درجه روی تخته‌های چوبی خود استفاده کنید. میدان سرعت که بیش از یک قرن مورد اعتماد پیمانکاران و سازندگان حرفه‌ای است، ابزاری ضروری برای قاب بندی هر سوله است.

 

ابزار خط گچ

با استفاده از این جعبه گچی مستحکم، خطوط مستقیم کامل را برای قرار دادن دیوارها و خرپاهای سوله خود به سرعت مشخص کنید. دارای یک چفت مخصوص است که می‌توانید پس از استفاده قلاب را از خط گچی جدا کنید. این مانع از گیرکردن خط در کمربند ابزار شما و ریختن گچ در سراسر آن می‌شود.

 

مداد نجار

از دیگر تجهیزات سوله سازی، مداد نجار است. از این مدادهای نجار برای علامت گذاری تخته‌های چوبی در حین ساخت استفاده کنید. رنگ روشن آنها در صورت گم شدن در محل ساخت و ساز شما، یافتن آنها را آسان می‌کند. طراحی مسطح منحصربفرد آنها از غلتیدن آنها جلوگیری می‌کند و همچنین اگر آنها را روی بتن بیندازید سرب داخل آن ترک نخواهد خورد.

 

چکش قاب بندی استوینگ

این چکش با دوام و کاملاً متعادل از یک تکه فولاد جامد ساخته شده و دارای یک پنجه صاف است. دستگیره مخصوص کاهش ضربه آن 70 درصد لرزش ضربه را جذب می‌کند و دست شما را راحت نگه می‌دارد.

 

عینک ایمنی

هنگام استفاده از ابزارهای برقی از چشمان خود در برابر تکه‌های چوب پرنده محافظت کنید. این عینک‌های ایمنی سبک وزن هستند و لبه‌های صافی دارند که استفاده طولانی مدت از آن‌ها را راحت کرده است.

 

شناور دستی منیزیم

با این شناور منیزیمی، پایه سوله بتنی خود را به سرعت و به طور موثر صاف و هموار کنید. دارای دسته‌ای متعادل، لبه‌های اریب و گوشه‌های گرد است که به شما کمک می‌کند ظاهری یکدست داشته باشید.

 

نردبان

دارای پله‌های سبک وزن است. ایمن بالا بروید و چارچوب سقف خود را نصب کنید. پایه گسترده آن به ویژه برای ارائه ایمنی و راحتی در آن واحد طراحی شده است.

 

حفاظت شنوایی

هنگام کار روی پروژه سوله خود با ابزارهای برقی، شنوایی خود را از صداهای بلند مضر حفظ کنید. این هدبند سبک وزن همه صداهای بلند در محل کار شما را خفه کرده و به شما کمک می‌کند تا روی نجاری تمرکز کنید.

 

اره رو میزی

هنگام استفاده از اره رومیزی، اره نواری یا میز روتر، از ضربه به عقب جلوگیری کنید. از این میکرو جیگ برای محافظت از دستان خود و ایجاد برش‌های بسیار دقیق هنگام ساخت اجزای سوله خود استفاده کنید.

 

چکش

یکی دیگر از لوازم اصلی تجهیزات سوله سازی چکش است. شما به این ابزار حیاتی در طول تجربه ساخت سوله خود نیاز خواهید داشت.

 

بیل و چنگک زدن

اینها برای آماده سازی زمینی که سوله شما روی آن ساخته می شود استفاده خواهد شد.

 

میخ و پیچ

تصور ساخت سوله بدون میخ و پیچ دشوار است. از اینها برای اتصال چیزهایی مانند سقف به یکدیگر استفاده می‌شود و اگر سوله چوبی بسازید ضروری خواهد بود.

شرکت حدید کاران ایران با هدف ارایه خدمات، سازه‌های صنعتی، سازه‌های فلزی، اسكلت فلزی، ساخت عرشه فولادی، سازه‌های فلزی سوله، اسكلت فلزی كارخانجات، طراحی سازه‌های فلزی، نصب سازه، سازه فلزی جوشی، سازه فلزی پيچ و مهره‌ای، سازه‌های فولادی، سازه‌های عرشه فولادی، فعالیت خود را به طور جدی شروع کرد و با توسعه فعالیت‌های خود در زمینه صنعت سازه فلزی روند پیشرفت و ترقی خود را به خوبی طی نمود و توانست با شناخت نیازهای صنعت سوله سازی مسیر کوتاه‌تری جایگزین ساخت و ساز پرهزینه ارایه دهد.

حدیدکاران ایران زیر مجموعه شرکت صنایع فلزی دیاکو می باشد و کلیه فعالیت های اجرایی حدیدکاران ایران تحت نظارت شرکت صنایع فلزی دیاکو انجام می گردد.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *