مزایای اسکلت فلزی

<link rel="shortcut icon" href="logo-hadid2.png"/>
سوله های صنعتی , سازه های صنعتیمزایای اسکلت فلزی

مزایای اسکلت فلزی


مزایای اسکلت فلزی چیست؟

gdlr
اسکلت فلزی شامل صرفه جویی در هزینه ها، نصب سریع، بهداشت و ایمنی و انعطاف پذیری می باشد که برای ساختارهای پیچیده تر و یا طرح های نوآورانه بهترین شیوه اجرای سازه های فلزی می باشد.

1. صرفه جویی در هز#fafafaینه

برای ساخت سازه استفاده از اسکلت فلزی که نسبت به سایر مصالح ساختمانی ارزان قیمت تر است و همچنین نیاز به تعمیر و نگهداری کمتر از سایر روش های ساختمان سنتی می باشد. علاوه بر این، 98 درصد از کل اسکلت فلزی را می توان از محل محصولات فلزی بازیافتی بدون کاهش خواص فیزیکی تامین کرد.

2. نصب سریع

استفاده از قطعات پیش ساخته و دقت بالای اجزای فولادی زمان فرآیند نصب را بسیار کاهش می دهد و اجازه می دهد تا نظارت بر کار برای مدیریت و تکمیل پروژه دقیق تر گردد.

3. بهداشت و ایمنی

فولاد سازه ای است در کارخانه تولید می شود و نصب سریع در محل ساخت و ساز توسط کارکنان ماهر باعث ساخت ایمنی فولاد می شود. نظرسنجی های صنعتی به طور مداوم نشان می دهد که اسکلت فلزی امن ترین راه حل موجود است.

4. انعطاف پذیری

آینده پروژه های ساختمانی که عمدتا شامل گسترش عمودی سازه ها می باشد شرایط بارگیری را بسیار متفاوت می کند بنابراین ویژگی انعطاف پذیری اسکلت فلزی باعث اجرای خواسته های مالک میگردد که دیگر سیستم های قالب سازی نمی توانند انجام دهند. اسکلت فلزی  همچنین می تواند حتی زمانی که ساختمان های از قبل بنا شده اضافه شده و آنها را تکمیل نماید.

قاب فولادی نیز یک روش ساختمانی با یک قاب (اسکلت) از ستون های فولادی عمودی و افقی I-beam است که در یک شبکه مستطیلی برای حمایت از کف، سقف و دیوارهای ساختمان که همه آنها به قاب متصل است ساخته شده است. توسعه این تکنیک باعث ساخت آسمان خراش ها شده است. فرآیند اساسی طراحی ساختاری با تهیه یک مفهوم ساختاری آغاز می شود که خودش بر اساس طراحی معماری ساختار است. برای شکل ساده و شایع ساختار، طراحی مستمر از طراحی معماری امکان پذیر است.

برای ساختارهای پیچیده تر و یا طرح های نوآورانه بهترین شیوه، طراحی مفهوم ساختاری همراه با طرح معماری است تا بتوان یک راه حل کارآمد و مناسب را توسعه داد. خواص مواد شناخته شده و خواص اعضا دقیق هستند، به این معنی که تجزیه و تحلیل دقیق است. قوانین طراحی روشن و بالغ هستند، بدون محافظه کاری ناچیز، که طی دهه های مختلف توسعه یافته است. ثروت از منابع پشتیبانی، از جمله نرم افزار، برای تسهیل طراحی کارآمد وجود دارد.

comment

نظر دادن

تماس از طریق واتساپ
تماس از طریق واتساپ