با ساخت سقف مناسب درکارخانه ها و انبارها از دارایی های خود محافظت کنید!

<link rel="shortcut icon" href="logo-hadid2.png"/>
سوله های صنعتی , سازه های صنعتیسوله دست دوم

با ساخت سقف مناسب درکارخانه ها و انبارها از دارایی های خود محافظت کنید!


با ساخت سقف مناسب درکارخانه ها و انبارها از دارایی های خود محافظت کنید!

نشت آب می تواند نه تنها صدمه مستقیم به ساختمان ها وارد کند ، بلکه صدمه ثانویه به تجهیزات مانند ماشین آلات و محصولات مهم وارد کند. ماشین آلات در برابر رطوبت آسیب پذیر هستند و ما نمی توانیم محصولات مرطوب را حمل کنیم.

نشت همچنین خطر آسیب رسیدن به ماشین آلات و محصولات را از راه های دیگر افزایش می دهد ، همچنین باعث آسیب هایی مانند پاشیدن مستقیم آب روی ماشین ها و محصولات می شود.

اگر نشتی باران به سیستم الکتریکی برسد ، ممکن است به دلیل نشتی ، حتی باعث آتش سوزی شود.

علاوه بر آن با قطع شدن جریان برق اگر منبع تغذیه به طور ناگهانی قطع شود ، تأثیر مثبتی روی لوازم خانگی نخواهد داشت. برای ساختمانهای بزرگ مانند کارخانه ها و انبارها ، تشخیص علت نشتی چه از بام ، از دیوارهای خارجی یا از منابع دیگر دشوار است.

نشت از چندین مکان به خصوص مشکل ساز است. قطعا ساندویچ پانل سقفی می تواند خیلی از این مشکلات را حل نماید.

با انتخاب سقف مناسب و کنترل و تعمیر به موقع آن خواهید توانست :

  • ارزش دارایی خود را افزایش و حفظ کنید.

ساختمانها باید به طور منظم توسط رنگ آمیزی سقف و عایق بندی مداوم نگهداری شود به خصوص اگر ساختمان سالهای زیادی باشدکه ساخته شده است. این باعث خواهد شد که ارزش ساختمان شما حفظ و افزایش یابد.

ساختمانهای با سقف سالم و بروز هنگام اجاره با اجاره بالاتر تعیین و همچنین هنگام فروش دارای مزیت هستند.

تعمیر و نگهداری منظم سقف همچنین از مزایای افزایش و حفظ ارزش دارایی های نگهداری شده در شرکت برخوردار است. تعمیر و نگهداری منظم ، هزینه های زیادی را در بر دارد ، اما در اصل سرمایه گذاری است.

علاوه بر آن ، در صورت تعلل در انجام تعمیرات جزیی ممکن است تعمیرات پس از بروز مشکل به طور حتم منجر به ساخت و ساز در مقیاس بزرگ شود و این احتمال وجود دارد که در آن دوره مجبور به تعطیلی شوید. اگر این اتفاق بیفتد ، نرخ بهره برداری از کارخانه ها و انبارها کاهش می یابد ، که علاوه بر هزینه های ساخت و ساز ، تأثیر منفی زیادی خواهد داشت.

  • کارخانه ای با ظاهری زیبا

از آنجا که بیشتر افراد مایل به کار در یک محیط تمیز و تمیز هستند ، این امر به موارد اشتغال از جمله تأمین منابع انسانی نیز مربوط می شود. بازسازی بیرونی مانند سقف ها نه تنها از نظر زیبایی شناسی بلکه از نظر زیست محیطی نیز به بهبود تصویر شرکت کمک می کند.

اگر می خواهید سقف یک کارخانه یا انبار را رنگ آمیزی کنید ، چرا از رنگ محافظ حرارت یا رنگ عایق حرارت استفاده نمی کنید؟ رنگ های مانع حرارتی باعث کاهش مصرف سوخت فسیلی می شوند و منجر به کاهش CO2 می شوند.

 

ساندویچ پانل سقفی با رنگ های بسیار متنوع در این زمینه فوق العاده است.

  • کاهش مصرف آب و برق و انرژی

با تعمیر دوره ای سقف و یا انتخاب ساندویچ پانل سقفی هزینه هایی مانند قبض های آب و برق می تواند کاهش یابد و کارکنان در محیط گرم کار کمتری دارند که این امر به سلامت کارمندان نیز کمک می کند. در داخل و خارج همه چیز خوب است. در یک محیط تمیز و به خوبی حفظ شده ، پاسخ شرکای تجاری و فروشندگانی که از شرکت شما بازدید می کنند نیز متفاوت خواهد بود.

  • بهبود محیط کار باعث افزایش روحیه کارکنان و همچنین تأثیر پیشگیری از حوادث

“یک محل کار که در آن کار رنگ آمیزی سقف و ضد آب به طور منظم انجام می شود و شما می توانید بدون توجه به آب و هوا کار کنید” ، به طور خاص ، “یک محل کار که هر بار باران باید نگران نشتی باشد” و “به خوبی نگهداری می شود. شما کجا می خواهید کار کنید ، “مکانی برای کار در جایی که نگران پیش بینی هوا نباشید”؟

انگیزه کارمندان در یک محل کار تمیز و نوسازی شده بیشتر از یک مکان به سبک قدیمی است.

در یک محیط تمیز ، روانشناسی “من نمی خواهم کثیف شوم” کار می کند ، بنابراین به ناچار مرتب می شود. اگر همه چیز سازمان یافته باشد ، کارایی کار به طور حتم بهبود می یابد. سازماندهی همچنین به ایمنی کمک می کند ، که منجر به جلوگیری از حوادث صنعتی می شود. انگیزه کارکنان برای بهبود بهره وری کار ، مرتب سازی نیز برای بهبود بهره وری کار ، و ایمنی کارکنان نیز بهبود یافته است.اگر می خواهید سقف را رنگ آمیزی کنید ، ما رنگ محافظ حرارت یا رنگ عایق حرارت را توصیه می کنیم. دمای مناسب در محل کار همچنین باعث بهبود کارایی کار و کاهش هزینه های مصرفی می شود. البته ساندویچ پانل سقفی به علت رنگ شدن به صورت کوره ای جای خود را دارا می باشد.

به صورت مداوم کل کارخانه را بازرسی کنید .

حتی در یک ساختمان بزرگ مانند کارخانه ، نقایصی که در بازرسی ها مشاهده می شود ، مشابه خانه های معمولی است. این شامل آلودگی روی دیوار خارجی و آسیب رساندن به مواد سقف است. اگر در سقف کارخانه کثیفی به طور کلی قابل توجه است و فضای آن تا حدی تاریک است. لکه های زنگ زدگی به راحتی پاک نمی شوند ، بنابراین چاره ای نیست جز اینکه از بالا رنگ آمیزی کنید. دیواره بیرونی نه تنها کثیف است بلکه به دلیل عمر طولانی فیلم پوشش کمرنگ شده است . در این صورت باید سریع دست به کار شویم.

ناودانها

باید حواسمان به ناودانها باشد .از آنجا که در قسمت جداشده زهکشی به خوبی انجام نمی شود ، ممکن است آب باران از دیواره خارجی عبور کرده و به ساختمان آسیب برساند. باید زودتر با آن کنار بیایید.

سوراخ در سقف و دیوارها

سوراخ در دیواره خارجی ممکن است به یک مسیر تهاجمی برای حیوانات کوچک تبدیل شود و ممکن است به مشکلاتی از جمله نشت آب باران منجر شود. از آنجا که قطعه تعمیر شده به مرور دچار ترک می شود ، تعمیر محکم آن نیز ضروری است.

قسمت نشتی را درمان کنید.

اقدامات اولیه باید در نقاطی که آب باران وارد شده است انجام شود. نشتی از مجاورت پیچ و مهره های سقف به طور موقت با درزگیری تعمیر و  پیچ ​​و مهره ثابت شود. در گذشته ، حتی در خانه های معمولی ، مواردی وجود داشته است که چنین شرایطی به نشت تبدیل شده است. از درزگیری برای پوشاندن مناطقی که مواد سقف از بین رفته و دارای سوراخ است استفاده کنید. در صورت وجود نشت ، باید از ورود آب باران حتی به طور موقت جلوگیری کنید. این به این دلیل است که داخل آن در اثر رطوبت آسیب می بیند.  اگر مواد سقف در یک منطقه وسیع آسیب دیده است ، آن را با یک ورق ضد آب بپوشانید. اگرچه کمی چسبناک است ، اما با پیچ ثابت می شود و آب بندی نیز انجام می شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

comment

نظر دادن

تماس از طریق واتساپ
تماس از طریق واتساپ